• sac2011.jpg
  • studconf2019b.JPG
  • xmas2016_b.JPG
  • xmas2016_c.JPG

Na ÚCJ je studentům k dispozici studovna  (Self-Access Centre/SAC). Je k dispozici zejména studentům sekce anglického jazyka a literatury, ale knihy si mohou zapůjčit i ostatní členové akademické obce UP, kteří se prokáží platnou identifikační kartou. Studovna disponuje poměrně obsáhlým knižním fondem z oblasti didaktiky anglického jazyka, lingvistiky, beletrie, literatury pro děti a mládež, reálií anglicky mluvících zemí, ale i několika málo knihami z různých jiných oborů, např. umění či životního prostředí. K dispozici jsou i jazykové učebnice a také slovníky, které jsou však umístěny pouze v příruční knihovně, a nepůjčují se tudíž domů. Taktéž s některými knihami, zejména vyšší hodnoty, mohou zájemci pracovat pouze v prostorách knihovny. Naprostá většina knih je v angličtině.


Zájemcům je vystaven čtenářský průkaz Studovny AJ. Kromě výpůjček ve Studovně AJ si mohou držitelé průkazu prodlužovat výpůjčky a rezervovat knihy prostřednictvím online katalogu na http://lib.dovu.upol.cz/index.php.


Otvírací hodiny studovny  se mění každý semestr s ohledem na časové dispozice akademických pracovníků, kteří ve vybrané hodiny plní funkci služby ve studovně.


Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Otevírací doba během semestru:

Pondělí – čtvrtek (pro prezenční studium) zde

Pátek (pro kombinované a rozšiřující studium) zde

 

Otevírací doba ve zkouškovém období:

Pro všechny typy studia - zima 2019/2020 zde