• intweek_song.JPG
  • sac2011b.jpg
  • xmas2016_b.JPG
  • xmas2016_c.JPG

Pozvánka na seminář pro zájemce o Fulbrightovo stipendium v USA, který se koná 25. 6. 2018 na Filozofické fakultě, zde.

Byl vyhlášen 21. ročník ceny Wernera von Siemense. Přihlášky je možno podávat do 25. listopadu 2018 na www.cenasiemens.cz. Informační leták zde.

Nabídka - jazyková škola hledá lektora/lektorku anglického jazyka. Více informací včetně kontaktu zde.

Výsledky výběrového řízení na studijní pobyt v Bazileji 2018 zde.

Archiv aktualit

Informace k výběrovému řízení pro zájemce o studium v zahraničí v akademickém roce 2018/2019 - více zde. Přihlašování je možné na této adrese: https://erasmusplus.upol.cz/.

Koordinátoři na ÚCJ: Mgr. Jana Kořínková, Ph.D. (AJ) a Mgr. Jan Kubica, Ph.D. (NJ).

Nabídka pracovního místa - ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 přijme učitele/učitelku s aprobací AJ - ČJ na plný úvazek s nástupem od 1. 2. 2018. Bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Themenvorschläge der Bachelor- und Diplomarbeiten sind im Vestibül des Instituts für Fremdsprachen veröffentlicht.

Studenten sollen sich bis zum Dezemberende 2017 eintragen: ein Thema – eine Studentin/ein Student.

Melden Sie sich bitte möglichst bald bei Ihrem Betreuer.

Důležité informace pro účastníky 1. ročníku rozšiřujícího studia Anglický jazyk - učitelství pro ZŠ v akademickém roce 2017-2018 zde.

Důležité informace pro studenty 1. ročníku kombinovaného studia oboru Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání v akademickém roce 2017-2018 zde.