• intweek_song.JPG
  • sac2011b.jpg
  • xmas2016_b.JPG
  • xmas2016_c.JPG

Nabídka - jazyková škola hledá lektora/lektorku anglického jazyka. Více informací včetně kontaktu zde.

Výsledky výběrového řízení na studijní pobyt v Bazileji 2018 zde.

Informace k výběrovému řízení pro zájemce o studium v zahraničí v akademickém roce 2018/2019 - více zde. Přihlašování je možné na této adrese: https://erasmusplus.upol.cz/.

Koordinátoři na ÚCJ: Mgr. Jana Kořínková, Ph.D. (AJ) a Mgr. Jan Kubica, Ph.D. (NJ).

Nabídka pracovního místa - ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 přijme učitele/učitelku s aprobací AJ - ČJ na plný úvazek s nástupem od 1. 2. 2018. Bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Themenvorschläge der Bachelor- und Diplomarbeiten sind im Vestibül des Instituts für Fremdsprachen veröffentlicht.

Studenten sollen sich bis zum Dezemberende 2017 eintragen: ein Thema – eine Studentin/ein Student.

Melden Sie sich bitte möglichst bald bei Ihrem Betreuer.

Důležité informace pro účastníky 1. ročníku rozšiřujícího studia Anglický jazyk - učitelství pro ZŠ v akademickém roce 2017-2018 zde.

Důležité informace pro studenty 1. ročníku kombinovaného studia oboru Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání v akademickém roce 2017-2018 zde.

Archiv aktualit